92.gün elisa test sonuçları Anti HIV değeri 0.95 S/C0 Normal değer= Neg<1.00=> ?

92.gün elisa test sonuçları Anti HIV değeri 0.95 S/C0 Normal değer= Neg<1.00=> NONREACTIVE. 0,95 normal değerin üstüne çok fazla yakın değil mi? Ayrıca 5.gündeki değer 0,16'yken 0,95e çıkması normal mi? Değerin neredeyse sınırda olması bir problem olduğunu belirtir mi? Lütfen aydınlatır mısınız?

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız.... HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisi http://tahlil.com/tag/hiv