Adet olduktan sonra ilişkiye girdim ama içime boşalmadı 11 kasımda adet gördüm?

Adet olduktan sonra ilişkiye girdim ama içime boşalmadı 11 kasımda adet gördüm en son adet günümü beklerken bu aya kadar hiç olmadım sadece günlük peti dolduracak kadar siyah kan parça parça geldi gebelik seti yaptım 15 gün önce olumsuz çıktı?nolur

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görmüş ve testiniz de negatifse hamileliği düşündürecek bir durum bulunmuyor.