Sevgilimle bir ay önce camasirlarla sürtünme yaşadık adet olduğunu söyledi fakat bu üstüne görme olabilir mi?

Sevgilimle bir ay önce camasirlarla sürtünme yaşadık adet olduğunu söyledi fakat bu üstüne görme olabilir mi çünkü su an iştah açıklığı gibi belirtiler var bu belirtiler hamilelik göstergesi mi? Lütfen

Tahlil.com Cevabı : verin?Tahlil.com:Gebelik testi yaparak durumu netleştirebilrisiniz.