Adet oldum fakat günde 5 6 damla oluyorum bu durum yaklaşım 1haftadır bu şekilde devam ediyor şişkinlik oluyor.

adet dönemim 2hafta gecikti 2haftanın sonunda hasta oldum fakat günde 5 6 damla oluyorum bu durum yaklaşım 1haftadır bu şekilde devam ediyor şişkinlik oluyor. hamilelik testi yaptırdım negatif çıktı sizce ne yapmam gerekiyor.

Tahlil.com Cevabı : Bir hafta sonra testi 1 kez daha tekrarlayın..bir sonraki adet döneminizde de aynı şekilde olur ise doktora gitmenizde fayda vardır..