Adete 1 hafta kala beta hcg yaptırdım sol kasık ağrıyordu 0.10 çıktı...

Adete 1 hafta kala beta hcg yaptırdım sol kasık ağrıyordu 0.10 çıktı, şimdi adet günümdeyim olmadım şu ana kadar ama sık tuvalete çıkma uyku hali göğüs hassasiyeti var klomenin son ayı bu ay tutmazsa aşılama yaplıacak ama acaba kanda çıkmamış olabilir mi az da olsa hamilelik ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini adetinizde en az 5 gün gecikme olmadan yaptırmayın.Eğer adet görmezseniz Beta Hcg testini tekrarlatabilirsiniz İdrar yollarınızdaki bir enfeksiyon nedeniyle de idrara sık çıkıyor olabilirsiniz.