Adetim 13 gun gecikti idrar testi yaptirdim pozitif cikti. ardindan kan testi yaptirdim oda pozitif cikti

Adetim 13 gun gecikti idrar testi yaptirdim pozitif cikti. ardindan kan testi yaptirdim oda pozitif cikti ama degerlerim sonradan evime yollandi kafam cok karisti beta hcg degerim 9982 u\l yaziyor bir baska deger daha var oda 3 yaziyor normal sartlarda bu degerin 5 ve uzeri olmasi gerekliymis o yuzden tekrar 72 saat sonra test yapilmasi gerekildi yarin tekrardan yaptiricam ama sizce bu degerlere gore hamilemiyim lutfen yardimci olun…

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg degeriniz 9982 ise bu hamilelik lehinedir, ancah hep şu önemli konuyu vurguluyoruz, hamilelikten kesin olarak söz edebilmek için ultrason muayenesinde de kesenin görülmesi gerekiyor