Adetimde 17 gün gecikmem oldu.Kahverengi lekelenmelerim oluyor

iyi gunler benım 17gun gecıkmem oldu pazartesı kanda hamılelık baktırdım deger 0,20 cıktı hamılelık yok dedı 2gundurde kahve rengı leke gelıyor sızce neden bu leke adet olmadm dha cevaplarsanız sevınırım

Tahlil.com Cevabı : Evet hamilelik yok, lekelenmeniz için en doğru bilgiyi sizi muayene edecek doktor verecektir.