Adetimin bitiminden 4 gün sonra sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.İlişkiden 2 gün sonra hamılelık belırtılerı yaşamaya başladım

Adetimin bitiminden 4 gün sonra sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.fakat ilişki sırasında boşalma yaşanmadı.sevgılım vajinam kaygan olduğu için,acaba sevgılımden zevk suyu gelmış olabılırmı.geldıyse hamıle kalma rıskım nedır?ilişkiden 2 gün sonra hamılelık belırtılerı yaşamaya başladım:(acaba hamıle olabılırmıyım.Adetıme de 2 hafta var.

Tahlil.com Cevabı : Cinsel konularda hiç bir bilginiz yok.Biraz vakit ayırıp sitemizde bu konuda yazılan yazıları okuyun ya da bilgi sahibi olmadığınız bu işlere bir daha girişmeyin. 2 gün sonra ilişkiden hamilelik belirtileri nasıl görülebilir, böyle bir şey söz konusu değil.Adetinizde gecikme olursa test yaptırırsınız yapacağınız bu kadar basit