Adetimin gelmesine 7-8 gün önce hamilelik testi yaptım doğru çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi temel olarak adet gecikmesinden (ortalama 1 hafta) sonra yapılır.Siz adetiniz gecikmeden önce yaptırdığınız için testiniz anlamlı olmayacaktır.

m*********** :

merhabalar hocam sorumu ıletmıstım kasım 2 sınde korunmadan ılıskıye gırdım ıcıne bosaldım..ertesı gun hapını aldı 24 saatte.sonra 2 gun sonra adet gunuydu oldu 8 gun surdu sonrakı ay 3 gun gecıktı oldu 6 gun oldu azar kanamayla oldu leke seklınde deıl.sonrakı ay normal oldu kısacası adet oldugu tarıhler. kasım 2 de ılıskı oldu. KASIM 4 ARALIK 7 OCAK 7 SUBAT 4 MART 3 tarıhlerınde oldu rısk varmı

Cevap:

Gecikmeli olsada adet dönemini yaşamış ondan dolayı her hangi bir risk yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.