Aksam kahverengi lekelenme oldu regl gibi degil

24-26gunde bir regl oluyorm normalde dun26. Gunumdu cok ayakta kaldim temzlk yemek miafir aksam kahverengi lekelenme oldu regl gibi degil.bu gun korktm yattim hep bugun kesildi kahverengi akinti 11 ay once bir dusugum olduboylekahvrngi baslamisti yorgunluktan olabilirmi cok tesekkurederim

Tahlil.com Cevabı : Eğer cinsel birlikteliğiniz olmuşsa gebelik testi yapmanızı öneririz..