Emin olamayıp 3şubatta kanda hgc testi yaptrdım sonuç 0.1.

31 ocakta adet gördüm 12 ocakta norlevo kullandum.15,ine kadar da briliktelik yaşadım. 10 gün sonra ara kanama yaşadım. emin olamayıp 3şubatta kanda hgc testi yaptrdım sonuç 0.1. testi erken yaptrmış olabilir miyim gebelık riski var mıdır tekrarlamama gerek var mı ? teşekkür ederim şimd

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olursa 1 hafta sonrasında testi tekrarlamanızı öneririz..