ALKALEN FOSFATAZ:33 diğer sonuçlarım;

hepatit b taşıyıcısı olduğumu öğrendim.En son tahlil sonuçlarım şöyle:AST:13ALT:19ALKALEN FOSFATAZ:33HBSAG:3560.09ANTİ HBE:NEGATİFANTİ HCV:NEGATİFHBV VİRAL YÜK (PCR-SERUM) 3,17X10^3 IU/ML(TESTİN DUYARLILIK SINIRI :28 KOPYA/ML 1IU:7 KOPYA Virüs deki artış çok fazla mıdır,karaciğer biyopsisine gerek var mıdır,ayrıca diğer değerleri de yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer biyopsisine gastroenteroloji uzmanı karar verecektir.Ancak testlerinizde panik olacak bir durum yok