hemoglobin 11.8,WBC 4.35 diğerleri;

son aylarda yaptirdigim kan testlerinde bazi kan degerlerim hep normalin altinda cikiyor. son teste gorehemoglobin 11.8WBC 4.35lenfosit 0.934ayrica total kolestrolum 1.5 ki sanirim bu iyi bir sey.sizce yetersiz mi besleniyorum,sebebi bu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeriniz 1,5 çıkamaz.Sonuçta problem var sanırım.Ayrıca hafif kansızlık bulgusu var