Ana tahlili pozitif çıkınca sle hastalığından şüphelendi.

fibrinojen 365.86(150-400) dansite 1.025(1.015-1.025) pct 0.339(108-282)plt 347(100-300) dr ana tahlılı poztf çıkınca.sle hastalıgından süpelendi cukurova tp gönderdi orada ana test negatif çıktı gulukoz normal,fmf sonucum çıkmadı daha,şimdi mkü,çukurovayamı guvenecem şaşırdım

Tahlil.com Cevabı : ANA testi farklı yöntemlerle çalışılabilen bir testtir. Hangisine güveneceğiniz hakkında yorum yapmamız zor tabi ki ama testinizi başka bir merkezde daha çalışılmasını önerebiliriz.