Test sonuçlarımı yorumlarsanız çok sevinirim.

Test Sonuçlarımı yorumlarsanız çok sevinirim Şimdiden tşk. edrim miktar:3.5 Viskosite:Normal Ph:7.8 Lökasit:0,2 Aglutinasyon:negatif Her alanda1-2 lökasit görüldü Konsantrasyonu:147.200.00 Canlı:%70 a.Hızlı Doğrusal:8 b.yavas ileri dogrusal olmayan:40 NormalForm:35 BasAnomalisi:41 Kuyrk anomalisi:6

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdeniz biraz düşük.