Annemin yaşı 71 lökosit 75 çıktı ne yapmalıyım?

Merhaba biraz önce cok üzüldüm.annemin (yas:71) laboratuar kan sonuclarini netten ögrendim ve sonucu söyle: Lökosit : 75 :(( baska birseyinde anormallik yok ama netten bir cok kötü sey okudum.üzülmemde haksizmiyim? randevumuz icin daha cok gün var ve ben kendimi yiyorum yardim edin lütfen !!!

Tahlil.com Cevabı : Yüksek bir değer wbc için.Bir hematoloji uzmanına danışmalısınız