Anti hiv 0.45 gibi yüksek bir rakam çıktı hemen korktum başka bir hastanede yarım saat sonra testi tekrarladım bu hastanede ise 0.02 çıktı bu değerlerin sebebi

şüpheli ilşkimin üstünden 9 ay geçti 3 ay 6 hiv sonuçları 0.05 buraya kadar hiçbir sorun yok bugün check up yaptırdım anti hiv 0.45 gibi yüksek bir rakam çıktı hemen korktum başka bir hastanede yarım saat sonra testi tekrarladım bu hastanede ise 0.02 çıktı bu değerlerin sebebi ne ..

Tahlil.com Cevabı : Çalışılan kitlere ve cihazlara göre değişiklik gösterebilir..