Aşılama yaptırdım. 8 gün sonra progesteron hormonuna bakıldı, sonuç 76 referanslar mid-foliküler 0.31-1.52 mid-luteal 5.16-8.56?

10 şubatta aşılama yaptırdım, 8 gün sonra progesteron hormonuna bakıldı, sonuç 76 referanslar mid-foliküler 0.31-1.52 mid-luteal 5.16-8.56 postmenopozal 0.08-0.78 sizce gebelik oluşmuş mudur?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik oluşması için temel kriter Beta Hcg testinin normalin üstünde yani yuksek olmasıdır . Bu test sonucunu görmeden gebelikten soz edemeyiz.