ASO testi değerim 1030 çıktı eklem ağrısı dışında nelere yol açar?

Tahlil.com Cevabı : ASO testi değerinin yüksek çıkması önceden geçirdiğiniz Streptekok adı verilen bir bakteriye karşı vücudunuzun verdi reaksiyonu gösterir.2-3 hf sonra testi tekrar ettirdiğinizde düşme görülecektir.Tek başına bir hastalık bulgusu değildir.