AST (SGOT):48,ALT (SGPT):60,PCT:0.2280.Yaptırdığım tahlil sonuçları:

AST (SGOT):48,ALT (SGPT):60,PCT:0.2280.Merhabalar;Yukarıdaki tahlil sonuçlarına göre dr bana cipro 500 mg antibiyotik verdi.Fakat ağrılarım geçmedi.Değerlere göre hastalığın ne olduğunu öğrenmem mümkün mü acaba? İyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Sırf bu tahlillere göre antibiyotik verildiğini düşünmüyorum.Bu sonuçlarla ağrılarınızın nedeni anlaşılamaz.ALT ve AST karaciğer testleridir.Ama normal dışı bir durum görülmüyor.