AST:69 ALT:170 GGT:44 ALBUMİN:4.5,GLUKOZ:103 KOLESTEROL:127 HDL:39 KARACİĞER BOYU:176 MM çıktı.

Aşırı yorgunluk ve uyku şikayeti üzerine gittiğim doktordan verilen tahlil sonuçları;AST:69 ALT:170 GGT:44 ALBUMİN:4.5 GLUKOZ:103 KOLESTEROL:127 HDL:39 KARACİĞER BOYU:176 MM çıktı.Sonuçlarımın değerlendirilmesini rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer yağlanması günümüzde dengesiz beslenme ve fast food alışkanlıklarının da artmasıyla sık olarak görülmektedir.Sizin tahlil bulgularınız da Karaciğer yağlanmasını düşündürmekte.Karaciğer Yağlanması ile ilgili sitemizde yayınlanan yazımızı okumanızı öneririm.