Böbrek Yetmezliği var mı?glukoz(akş): 170 , üre: 74 ,kreatinin:2.5,BUN:34,5

58 yaşındayım.2 hafta önce tansiyonum 24 kadar cıktı ve o sırada ağrısız bir şekilde taş düşürdüm. şuan bu tahlilleri yaptırdım.doktoruma götürmeden sizlere sormak istedim.Böbrek Yetmezliği var mı?glukoz(akş): 170 , üre: 74 ,kreatinin:2.5,BUN:34,5

Tahlil.com Cevabı : Acilen bir dahiliye doktoruna gitmeniz gerekli.Üre,BUN ve kraetin değerleriniz yüksek.Böbrek fonksiyonlarınız bozuk.Glukoz yüksekliği de Diabet(Şeker Hastalığı) bulgusu.