B12 diklofenac sodium pregabilin ilacı kullandım 10 gün I123 sonucu etkiler mi tgb testinde bulaşların etkisi var mı?

Ben papiler karsinom hastasıyım total trikdmiden sonra I131 tedavisi aldım 6.ay kontrollerinde I123 tarama yapıldığından 24 saat önce ilaç verdiler ama ben taramadan 3saat oncekustum ayrıca b1 b6 b12 diklofenac sodium pregabilin ilacı kullandım 10 gün I123 sonucu etkiler mi tgb testinde bulaşların etkisi var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır, sorun olmaz..