Babamı 1 sene önce lösemiden kaybettik (aml) arada sırada kan tahlili yaptırıyorum.

Babamı 1 sene önce lösemiden kaybettik (aml) arada sırada kan tahlili yaptırıyorum. Sonuçlarımı değerlenidrirseniz sevinirim.Lymph% 40,7,HGB 10,8,HCT 31,5,MVC 75,1,MCH 25,9

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle başınız sağolsun.Sizde anemi yani kansızlık bulguları var.Bunun için anemi tadavisi olmalısınız.Lösemi yönünden ise korkulacak bir durumunuz yok bu tahlillerle.