Babamın kan tahlillerinde mpv 12,8 yüksek.plt : 142 düşük.mchc:32,6 düşük. eo% :0422 düşük. crp:1,35 yüksek sedimantasyon 1 saat 22,,,

Babamın kan tahlillerinde mpv 12,8 yüksek.plt : 142 düşük.mchc:32,6 düşük. eo% :0422 düşük. crp:1,35 yüksek sedimantasyon 1 saat 22. idrarda eser miktarda protein. lokosit:1 eritrosit:1 şuan ağır bir grip geçiriyor.sonuçların anormalliği ondan mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle sonuçlarda ciddi bir anormallik yok, onu belirtmeliyim.iyileşme döneminden sonra testleri tekrarlatabilirsiniz.bu değerlerle ciddi bir hastalıktan sözedemeyiz.