Basofil değerim % 0 çıktı.Normal değeri 0,3-1,8.Basofil yüzdesini arttırmak için ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Basofil bir lökosit türüdür.Ve kanda nadir bulunur.Basofil değerinizin % 0 olmasının hiç bir anlamı yok.Kesinlikle normal bir sonuç.Arttırmak için ise yapacağınız bir şey olmadığı gibi basofil değerini değeri arttırmanızın da size kesinlikle bir yararı yok.