Bebeğimiz 20 aylık MPV: 6.2 RET% : 2.14 AST: 49 Kalsiyum: 10.7 çinko: 21.30 değerlendirir misiniz ?

Bebeğimiz 20 aylık. 10 kg. hem çok zayıf hem de henüz bıngıldağı tam olarak kapanmadı. bu nedenle kan tahlili yapıldı. referans dışında kalan sonuçlar; MCH: 30.3 NEU% : 21.9 LYM% : 63 MON% : 11.6 MPV: 6.2 RET% : 2.14 AST: 49 Kalsiyum: 10.7 çinko: 21.30 yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Çinko düzeyi çocuğunuzda düşük gözüküyor.Gelişmesiyle ilgili olabilir.Doktorunuz tahlil sonuçlarına göre yeni tahliller de isteyebilir.Çinko eksikliği ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.  http://tahlil.com/cinko-tahlili