Ben en son adetimi 07/02/2012 de gördüm 09/03/2012 de test yaptım, silik çizgi çıktı akşam tekrar yaptım. Çizgi daha netleşti.

Ben en son adetimi 07/02/2012 de gördüm 09/03/2012 de test yaptım, silik çizgi çıktı akşam tekrar yaptım. Çizgi daha netleşti 2 gün sonra hastaneye akıntıda pembelik gördüğüm için gittim kan tahlil sonuçlarım bhcg 427.8 çıktı. Doktor düşük değer dedi hamilelik var ama dedi bende strese girdim çok istiyorum bu bebeği bilgilendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamile olabileceğinizi gösteriyor.Ancak bunun önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ile de teyid edilmesi gerekiyor