Ben sağ kolumdaki ağrı için fizyoterapiste gittim kan tahlili istedi bu arada gripal hastalık geçirmiştim değerlerim yüksek çıkıyor?

Ben sağ kolumdaki ağrı için fizyoterapiste gittim kan tahlili istedi bu arada gripal hastalık geçirmiştim değerlerim yüksek çıkıyor daha önce aralık.2010 tarihinde yaptırmış olduğum test sonuçları normaldeğerlerimaralık 2010 11.02.2011eritrosit 5.37 7.14hemeglobin 17.1 19.5hematokrit 49.4 57.1sigara kullanıyorum değerlerin bu derece değişik çıkması grip olmamdan dolayı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Griple ilgili olacağımı sanmıyorum Kan fazlalığı bulguları var . Testi bir hf sonra tekrarlayın yine böyle çıkarsa hematoloji bölümüne başvurun