Benim annemin 55 yaşı var. 5-6 yıldır ultrasonda tiroid bezinde 36-40 mm-lik düğün var. 2 yıl önce Tiroqlobulini -0.0 idi...

Benim annemin 55 yaşı var. 5-6 yıldır ultrasonda tiroid bezinde 36-40 mm-lik düğün var. 2 yıl önce Tiroqlobulini -0.0 idi, diğer hormonları yüksek idi. şimdi ultrasonda bez yine 36mm. ama diğer hormonlar normal olduğu halde tiroqlobulin 75 olmuş. bu ne demek. bu kanser ola bilirmi? Bize ne tavsiye ede bilrsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz bilgilerle kanser tanısı koyulamaz.Bir endokrinoloji uzmanına danışın