Benim aşırı kilo problemim var 1.65 boyundayım ve 83 kiloyum 6-7 yaşından beri alerji rahatsızlığım var doktorlara gittim...

Benim aşırı kilo problemim var 1.65 boyundayım ve 83 kiloyum 6-7 yaşından beri alerji rahatsızlığım var doktorlara gittim ama kesin bir sonuç belirtilmedi bahar alerjisi olabilir dediler ama ben yaz kış oluyorum bunun için de ilaç kullandım.ilk zamanlarda dekort diye bir ilaç 7-8 yıl sonra hitrizin ve şimdi de fexafenadin diye bir ilaç kullanıyorum ve likomdan çok rahatsızım bana yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanı ve diyetisyene başvurmalısınız.Spor yapmayı da ihmal etmeyin