Benim sağ omzumda bir kütleme var ve şuan egzersiz verdiler

Benim sağ omzumda bir kütleme var ve şuan egzersiz verdiler ve ağğrı kesici şimdi sol omzuma geçti ve 17 yaşındayım ayak bileğim ve bacaklarımda kütlemeye başlandı kan testi yapıldı bir tanesi 2 hafta sonra ve bu kan testinin üzerinde özel hormon yazıyordu bu kütlemeler niye ?

Tahlil.com Cevabı : Ortopedi bölümüne başvurmanızı öneriyorum.