Beş haftalık gebeyim test sonucumu çok merak ediyorum yorumlamanızı rica ediyorum?

merhaba Beş haftalık gebeyim test sonucumu çok merak ediyorum yorumlamanızı rica ediyorum.. toxoplasma IgG:NEGATİF 0 toxoplasma IgM:NEGATİF 0,11 rubella IgG:POZİTİF 400 Rubella IgM:NEHATİF:0,12 CMV IgG:POZİTİF 53 CMV IgM:NEGATİF 0.09

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.