Koltuk altımda iltihaplanma oluştu doktor ilaç yazdı ve içinde 7 tablet var günde 1 kere kullanırsın dedi . eczaneden ilacı aldım?

Koltuk altımda iltihaplanma oluştu doktor ilaç yazdı ve içinde 7 tablet var günde 1 kere kullanırsın dedi . eczaneden ilacı aldım - amoklavin-bid 1000 mg - 14 tabletlik bir ilaçmış ve eczacı günde 2 kez yazmış üzerine. nasıl kullanmam gerekiyor bilemedim yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde temel olarak tahlil yorumluyoruz doktorunuzun verdiği tedavi konusunda buradan bir yorum yapamayız bunun sorumluluğu doktorunuza aittir.