Beta HCG değerim 0,42 çıktı.Hamile olma ihtimalim yani hamilelik olamaz mı?

33 gündür adet görmüyorum. İdrar testı yaptım evde 2.cızgının cok sılık cıktıgını saatler sonra gordum .Ardından dun kan testı yaptırdım sonuc 0.42 cıktı ve adet olacagıma yönelik hiçbir  belirti  hıssetmıyorum .Hamıle olma ıhtımalım olamaz mı? çok ıstıyorum. Ayrıca adet olamama sebebı stres yapmam olabılırmı?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz negatif, yani hamilleikten söz edemeyiz.Adet gecikmesi bir çok nedene bağlı olabilir.Bir kaç gün içinde adet olmazsanız bir kadın doğum uzmanına başvurun.