Beyaz küre (WBC) ve Nötrofil yüksel,lenfosit düşük çıktı.

63 yaşında bayım.Beyaz küre(BK)Lökosit:14.2, ne:(nötrofil)81.2 çıktı .Lenfosit(ly):11.5 çıktı.İlk ikisi yüksek,en sonuncu ise düşük ,nedenini öğrenebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bakteriyel kökenli bir enfeksiyon geçiriyorsunuz.Şikayetleriniz varsa bir dahiliye doktoruna danışabilirsiniz.