Bir anda bir alerji hastalıgı başladı bazı gıdaları yediğim de özellikle kuruyemiş vücudum da şişlikler oluyor kaşınıyor

Bir anda bir alerji hastalıgı başladı bazı gıdaları yediğim de özellikle kuruyemiş vücudum da şişlikler oluyor kaşınıyor ve aniden kilo aldım ve veremiyorum neden olabilir hiç bilmiyorum bu gıda testi bende faydalı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şikayetler York testi yaptırmanızın size yarar sağlayacağını gösteriyor.