Bu tahlillerin sonuçlarını ne olduğunu sonucunda yüksek ateş yapar mı öğrenebilir miyim?

Bu tahlillerin sonuçlarını ne olduğunu sonucunda yüksek ateş yapar mı öğrenebilir miyim? Nchc 32.6 rdwv 17.4 tlt 105 mpv 11.5 neuy 78.1 ymph 13.9 neut 8.66 üre 9.3 hd 23 albumin 2.7 ldh 428 klor 128 sodyum 161 kalsiyum 8.2 glikoz 127 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Eğer yüksek ateşiniz varsa bu tahliller buna ilişkin bir bilgi vermez.Ancak tahlillerinizde glukoz yüksekliği var.Şeker hastalığı yönünden risk altında olabilirsiniz.