Bugün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamile olma olasılığım?

Bugün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bu ilk değil ama ilk defa ben iç camasirimi çıkardım onun iç çamaşırı vardı boşaldı vajinama geldi çok korkuyorum hamile kalma olasiligim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sperm vajinaya bulaşırsa hamilelik ihtimali doğar. O nedenle sakince regl dönemini beklemenizi, gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.