Temmuz ayında sürtünmeyle ilişki yaşadm o dönemden beri 5 kez adet oldum fakat psikolojim çok bozuk?

Temmuz ayında sürtünmeyle ilişki yaşadm o dönemden beri 5 kez adet oldum fakat psikolojim çok bozuk kilo artışım karnmda büyüme yok ama göğüslermde büyüme uçlarnda koyulașma oldu lütfenn yardım edin korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Şikayetlerinizin hamilelikle ilişkili olması mümkün değil. İlişki sonrasında düzenli olarak regl yaşamanız hamilelik ihtimalini ortadan kaldırıyor.