Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?

hocam ben 10.08.13 tarihinde adet gördüm.15.08.13 bitti. ardından eşim ile birlikte olduk. korumasız bir ilişki yaşadık şuanda benm gögüs ve karın şişliğim kasıklarımda, karnımda ağrılar var. adetmede azkaldı. bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi. siz korumsz ilişkilerde gebelik riski yksek demştnz

Tahlil.com Cevabı : Bu belirtiler gebe olduğunuzu göstermez. Adet görmemeniz ve yaptığınız testin pozitif çıkması ile ancak gebelikten bahsedilebilir.