Cildimde çıban ve sivilceler var , AİDS olmaktan korkuyorum

Cildimde çıban ve sivilceler var normal yedigim halde bir haftada 4 kilo verdim sonra 2 kilo aldim halsizlik ve agrilar vardi supheli bi iliskimde olmustu test yaptirdim negatif cikti ama cildimdeki sorun hala devam ediyo ve cok artti 2 ay once check up yaptirdim hersey normal cikti ne olabilir bu??

Tahlil.com Cevabı : Dermatoloji bölümüne muayene olun. ޞüpheli ilişkiye girip sivilcelerden AIDS mi oldum diye korkan tek siz değilsiniz.