Cinsel ilişkiye girdikten 1 hafta sonra şüphelendiğimden beta hcg yaptırdım.

Cinsel ilişkiye girdikten 1 hafta sonra şüphelendiğimden beta hcg yaptırdım daha doğrusu devamlı bulantım vardı doktorda hiçbir problem göremediğinden hamilelik testi yaptırdı testi yaptıralı 5 gün geçti sonucu 1,20 şikayetlerim devam ediyor acaba biraz bekleyip daha sonra yaptırmalı mıyım adet olmama 8 gün var. cevabınız için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hangi doktor adetinize daha 8 gün vaken gebelik testi yaptırdı merak ediyoruz, doktorunuz da siz de aşağıdaki yazıyı okuyup gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılır?