Cmv igG <1,2 neqativ ve >1,2 bendeki tahlil sonucu 5,3 bu normalmi fazla mi? Hemen cevaplandirsaniz cok sevinirim.

Cmv igG 1,2 bendeki tahlil sonucu 5,3 bu norma lmi fazla mi? Hemen cevaplandirsaniz cok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : CMV IG G pozitifliği sorun yaratmaz, neredeyse her on kişiden dokuzunda pozitifdir zaten.

s******** :

Ben belcikada yasiyorum 13 haftalik hamileyim yigenimde cmv virusu cikti ben mart ayinda test yaptirmistm cmv igg 68 cmv igm negatif rubella 99 cikmisti ev doktoruna gittm bana gecmiyecegini soyle cmv igg antikorlari korurmus bugun tekrAr test yaptrdm testte hemen gorunurmu yigenim 3 gun once oldu bana bilgi verirseniz cok sevinirim

Cevap:

CMV IG G pozitifliğinden korkmayın ancak CMV IG G pozitifliği olursa hamilelikte sorun olur.Sizde de CMV IG M pozitifliği görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.