Çok araştırdım üstüne görme kaç gün sonra oluyor merak ediyorum?

merhaba benim sorum şöyle 20 ocakta yüzeysel bir birliktelik yaşadık içine boşalma olmadı ancak üzerime bir sıvı geldiğini hissettim zevk suyu olduğunu düşünüyorum 23 ocakta regli oldum sizce gebelik riski varmıdır ve 18 şubata 2.kez regli oldum bu durumda gebelik imkansız diye biliyorum çok araştırdım üstüne görme kaç gün sonra oluyor merak ediyorum?şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınız anlaşılıyor.Ancak üstüne görmenin ne olduğunu herhalde doğru kaynaklardan araştırmamışsınız.Aşağıdaki linkte bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir