Crp aralığı 0-5 iken benim tahlil sonucum 17,5 çıkmış bununla ilgli bana bilgi verir misiniz?

Crp aralığı 0-5 iken benim tahlil sonucum 17,5 çıkmış bununla ilgli bana bilgi verir misniz?

Tahlil.com Cevabı : CRP değeriniz yüksek, hangi durumlarda yüksek çıktığına dair yukarıdaki yazıda bilgi bulunmakta,ayrıca sitemiz arama motorunu kullanarak da bu konuda sorulmuş soru ve cevapları inceleyebilirsiniz