Değerlerim yüksek görünüyor, sol tarafımda, gögüs ucunun altında

İyi günler, 33 yaşındayım (erkek), AÇLIK KAN ŞEKERİ 108, TOTAL KOLESTEROL 228 TRİGLİSERİT 436, VLDL-KOLESTEROL 87.2, TOTAL LIPID 1120.0, değerlerim yüksek görünüyor, sol tarafımda, gögüs ucunun altında ve sola dogru devam eden sıkışma hissinin bu değerlerle alakası olabilir mi? Önerileriniz?

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit ve lipid değerlerinizin yüksekliği ile ilgili olarak bir dahiliye veya kardiyoloji uzmanı ile görüşmenizde fayda var. Bu değer yükseklikleri doğrudan bu tür şikayetlere neden olmaz.