Değerli hocalar : geçen gün check up yaptırdım.

değerli hocalar : geçen gün check up yaptırdım.Kanda direk bilirubin 0,26 - Eritrosit dağılım genişliği 8,92 -total kolestrol 220 - Ldl kolesterol 183 çıktı.İdrarımda ise Lökosit pozitif(+++) ve her sahada 15-20 lökosit ve 5-6 eritrosit görüldü.Bana Hepatit C olduğum söylendi.Yorum alabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonuçlardan idrar yolu enfeksiyonunuz olabileceği anlaşılıyor, hepatit C ile ilgili bir sonuç yazmamışsınız..