Doktorumuz sünnet operasyonu için kan testi istedi

Oğlum 7 aylık. Doktorumuz sünnet operasyonu için kan testi istedi. Referans aralığı dışındaki tahlil değerleri aşağıdaki gibidir. Sonucunu değerlendirirmisiniz? Teşekkürler… LYM% 59.7 GRA% 33.8 LYM# 4.90 HGB 10.4 HCT 31.8 MCV 74 MCH 24.1 PTZ 80

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık görünüyor, çocuk uzmanı tarafından tedavi edilmelidir..