En son adet olduğum gün 21 Temmuz. Ağustosun 18'inde adet görmem gerekiyordu.

En son adet olduğum gün 21 Temmuz. Ağustosun 18'inde adet görmem gerekiyordu. ayın 28'i adet günüm geçeli 10. gün oldu.Geçiktiğimin 7. günü gebelik testi yaptım negatif çıktı. Aynı gün kan testi yaptırdım negatif çıktı. Hayatım boyunca adetlerim hep düzenliydi.Dr. gitmeye de korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Her normal kadında yılda 1-2 kezadet düzensizliği olması normaldir, stres en fazla gecikme nedenidir, birkaç kez düzensiz adet olursa doktora başvurun..